Duben 2010

12.4. 2010 - 18.4. 2010, 19.4. 2010 - 25.4. 2010

26. dubna 2010 v 18:49 | Lucissh |  Návštěvnost
Pondeli: 26
Utery: 35
Streda: 25
Ctvrtek: 21
Patek: 35
Sobota: 29
Nedele: 50

Celkem: 221

Pondeli: 34
Utery: 32
Streda: 33
Ctvrtek: 27
Patek: 30
Sobota: 81
Nedele: 65

Celkem: 302

Ta první no, to se tady vůbec nic nedělo, ale i tak je skvělá a druhá též, až na víkend, ten je úžasnej, děkuju moc :))
Btw.: už jen do pátku! :P

My jsme MISTŘI co jste vy, co jste vyy, co jste vyy-y?!!

24. dubna 2010 v 15:39 | Lucissh |  Deníček
worst-day-ever.blog.cz
Zdravím vás :) Co vám mám sem jako psát :D No prostě sme MISTŘI!!! Je snem každýho fanouška zažít a vidět na vlastní oči zisk titulu, mě se to splnilo právě před dvěma dny :)) Bylo to něco naprosto úžasnýho! První západ jednoznačně pro nás, a ten druhý, to byly nervy do samýho konce, jestli jste se někdo díval, tak asi víte :D Dvě minuty před koncem jsme ještě prohrávali, ale já nějak podvědomě věděla, že to ještě vyrovnáme, BUM a byl tam, vyrovnáno minutu před koncem... myslela jsem, že tam snad padnu :D prodlužovalo se, pořád jsem věřila, že to urveme! A ve 42 sekundě prodloužení bylo po všem! Rado nám vystřelil titul, začalo se slavit, všichni sme tam po sobě začali skákat, začali padat červené flitry, šampus tekl proudem, všichni jsme vyskočili na sedadla a nemohli jsme přestat řvát "MISTŘI!!!" .. něco naprosto úžasnýho :) a já pičmunda sem si nechala foťák na hotelu =/ takže pouze nekvalitní fotky z mobilu, ale zážitky jsou na furt :)

Hmmmmm....

20. dubna 2010 v 18:12 | Lucissh |  Info
Je mi z toho smutno abyste věděli! Že na vás takhle prdím a nemám na vás čas :( Sem strašná, na vás prdim, na školu prdim... sem k ničemu :D Jen to přiznejte :D Ted píšu jen proto, že tu vlastně asi až do víkendu nic nebude... zítra jdu do školy, odejdu si o hodinu dřív a poběži rovnou za tátou a pojedem honem na nádraží do Pardubek na pendolíno do Ostravy ♥ ááááá.. vyšlo to :)) vošulim školu na dva dny :D ale což, aby dva dny jsou přijímačky a jsou nějaký branný dny, na to peču.. takže krásný dva dny v Ově s hokejem a Daggi ♥ nádhera :D Počítám že budu fotit jak zběsilá :P Tak pak asi přihodím zase nějaký fotky :) Táta se dokonce zapřísáhl, že pokud tam aspon jednou vyhrajem, tak pujde do půl těla :DDDDDD a my vyhrajem, takže mu to pěkně připomenu! :D No, máme dobrou náladu, po dvou výhrách, když mám chybí ještě ty dvě k titulu... věříííme ♥ No... a to by asi bylo teda :D Ozvu se až přijedu, co nejdřív... budu se snažit, tak se mějte kráásně :))

Btw.: nezapomínejte na chall:) chci tam mít kupu nových meilů než přijedu :D

Update: 2× retouch with Tori Spelling and Marina Perez

16. dubna 2010 v 17:40 | Lucissh |  Update
Ahojahoj :) Nějak jsem neměla čas se dřív ozvat, lenost no :D a včera jsem navíc byla u táty, takže jsem mu nějak nechtěla dávat na vědomost, že chodím na blog, stále se chci držet v utajení :) Lol, koukali sme na Sparta-Slavia... takový kecy co měl ten komentátor "Pravděpodobně se jedná o bengálské ohně" :DDD To bylo moc, to byste prostě museli slyšet no :) a zítra už konečně hokej ♥
No... a k článku, mám tu dvě retuše, sem věčně sebekritická, ale tady to jinak nejde, fakt se mi nelíbej, hlavně ten druhý.. poprví jsem retuš ztmavila a jak to dopadlo :D Jo, umím lepší:)

||

5.4. 2010 - 11.4. 2010

13. dubna 2010 v 18:50 | Lucissh |  Návštěvnost
Pondeli: 40
Utery: 22
Streda: 43
Ctvrtek: 40
Patek: 34
Sobota: 114
Nedele: 64

Celkem: 357

Ta sobota je skvělá! děkuju hrozně moc :))

Btw.: na 99% budu příští středu, čtvrtek a kus pátku v Ostravě, pecka! :) Ted jen aby to máti nepřešlo a jsem za vodou :)

• Awards from Katy 2

11. dubna 2010 v 19:40 | Lucissh |  Ceny
Hahah, od včerejška jsem chytla blogovou náladu, schválně budu počítat, jak dlouho mi vydrží :D Dávám si ještě tak max. 2 dny :) Ted tu mám nějaký ceny, strašně jste mě potěšili těmi komentáři k blendu, to jsem fakt nečekala, ale mně se i tak nelíbí :D Ale i přes to se umístil, krásný :D Děkuju moc, ještě Katy musím pochválit.. ty ceny jsou úžasné! :)

worst-day-ever.blog.cz
worst-day-ever.blog.cz
worst-day-ever.blog.cz

Photos • print screen

10. dubna 2010 v 21:19 | Lucissh |  Fotky
Jsem strašná opička, ale ten "řetězák" mě zaujal :D Podotýkám, za dnešek už druhý článek, kdy se tohle poštěstí? Moc často ne, chytám zase blogovou náladu :))

1.Přestaň dělat co děláš-print screen.
2.Zescreenuj svoji aktuální plochu.
3.Jestli máš otevřený Photoshop,print screen.
4.Jestli máš otevřený hudební přehrávač,print screen.
5.Vyber si jednu složku,otevři ji..a print screen.


Update: Blend with Selena Gomez

10. dubna 2010 v 14:09 | Lucissh |  Update
Zdravim :) Vůbec se mi tenhle blend sem ani nechce dávat! Je fakt docela žalostný, vím.. proč se do blendů apod. vůbec nehrnu... vždycky to dopadne asi takhle nějak :D PNGčka jsem použila od Kyrušky, ale naprosto jsem je zazdila.. no, je divnej prostě :D


Jinak, mé přání se vyplnilo... budeme hrát finále hokeje s Vítkovicema ♥ pecka, včera postoupili :P a my už od čtvrtka máme rezervovaný vstupenky, hotel a místenku do Pendolína :DD ujetý no, když tam hrajeme ve středu a ve čtvrtek.. máti by mi musela napsat omluvenku minimálně na jeden den, ale zatím to vypadá docela nadějně :) pokud by to fakt vyšlo, splnil by se mi další sen :D vidět po dlouhé době venkovní finále, a zase bych to spojila s návštěvou Daggi... no, uvidíme, ale budu se za to rvát, jeden den snad máti nezabije... možná dva, protože už vidim jak v pátek ráno v 5 z Ostravy se ženu do školy :D sem blázen, ted už asi jo :D žiju v červenobílý, vlastně už ani jinak nechodím skoro, na rovnátka si dám příští týden červený gumičky, včera jsem si dodělala červenobílý nehty.... když si teda nemůžu obravit hlavu :DDD do toho bych ani nešla :)
Jo.. a ve středu jsem byla konečně v knihovně s tím, že si teda pujčím něco smysluplnýho, z čeho musím udělat na češtinu referát, no vzala jsem si od Hrabala "Obsluhoval jsem anglického krále"... a musím vám říct, Hrabal to byl teda pěknej prasák :DD věty typu "stříkal jsem do živého masa" a "milovali jsme se jako ty bicykly" to opravdu nejde! vážně začínám přemýšlet, že tohle opravdu před třídou prezentovat nebudu :DD Rozepsala jsem se víc než jsem chtěla, tak se omlouvám a zdar :D

29.3. 2010 - 4.4. 2010

8. dubna 2010 v 18:49 | Lucissh |  Návštěvnost
Pondeli: 33
Utery: 21
Streda: 31
Ctvrtek: 98
Patek: 74
Sobota: 75
Nedele: 60

Celkem: 392

zvedá se, zvedá... :)) děkuju ♥

Čumim pořád na hokej, nemám čas přidávat :D Ale kvuli hokeji mě to fakt nemrzí, jedna výhra a jsme ve finále :P pecka :)) Jinak dneska jsem byla na rovnátkách, áááá... poslední týden bez rovnátek na dolním patře... já je nechci :D zas mě budou bolet zuby jak kráva :/ už aby mi je sundali :)

• Awards from Petulla 2

5. dubna 2010 v 19:29 | Lucissh |  Ceny
Ahojky, vůbec dneska nestíhám... tak před půl hodinou odešli koledníci, fakt super, nemám vůbec nic udělanýho :D Ale na blog si čas najdu, chce se mi... to ostatní mi neuteče :DD Hej, včera ten hokej ♥ nejlepší na kterým jsem kdy byla!! Nejlepší atmosféra, krásně jsem se vyřvala, zajásala si... v poslední minutě aplaudovala celá ČEZka ve stoje a skandovala "Kdo neskáče není Tesla" ... chvíle sem myslela, že se propadnem někam hluboko, takovej rachot sem fakt ještě nezažila :P Fakt mě dost mrzí, že se do mých pocitů nikdo nedokážete vžít, tohle prostě musíte zažít abyste mě pochopili... bohužel :)
No, ale to sem uplně uhnula :D Dlouho tady nebyly žádný moje ceny, tak aspon zaplácnu místo:)Tyhle jsou od Petully, za to umístění colorky jsem hodně ráda, mě se colorky obvykle moc nedaří, tak se s ní umístit je celkem překvapení, pro mě... ale takhle se mi líbila :D A wall, no.. ten už je horší, ale i tak.. dvě první místa ♥ úžasný, děkuju :)

http://i46.tinypic.com/1073rkw.jpg

http://i50.tinypic.com/21a057n.jpg

Nová challka :)

3. dubna 2010 v 21:49 | Lucissh |  Info
Oj, oj :) Před chvílí jsem přijela z hokeje :P První dvě třetiny nic moc, v hledišti polomrtvo, ale třetí třetina... už to jelo, jen to svištělo :D Nakonec výhra 2:1, první krok splněn, tak ještě zítraaa :) :D
Ale proč sem vlastně píšu, někdo si už všimnul, dala jsem na druhý blog nový kolo challenge ;) Doufám v hojnou účast :D Fotky zas myslím nejsou tak strašný, hledala sem je dlouho :D Tak pokud budete chtít, budu moc ráda když něco pošlete :))


Update: 2x avatar with Rachel Bilson and some dog

2. dubna 2010 v 17:29 | Lucissh |  Update
Zdravím :) No, přidávám celkem dost starý avatary, bohužel :D Nic moc novýho nemám, snad časem :) Oba dva byly někam do soutěže a mám i dojem, že se oba někde umístily :)) Musím to pak najít.. jsem celkem spokojená ;)

http://i48.tinypic.com/2ntvk7p.jpg || http://i47.tinypic.com/1zcfuj5.jpg

Jsem hrozná vyžírka... už mě tam musejí nenávidět :D

1. dubna 2010 v 12:19 | Lucissh |  Deníček
worst-day-ever.blog.cz
Ahojky :) Divný že píšu, což? No.. nějak se mi chce, zatím mám dobrou náladu :P Venku je zase krásně ♥ a před chvílí u nás zvonil pošťák, že tu mám balíček :D Vůbec jsem nevěděla co to zas má znamenat, no světe divse... zase jsem vyhrála :D:D Už 4× tenhle rok, a furt v dívce.... už mě tam asi musejí znát, když už mi ani nepíší smsku o adresu :D Ale co, aspon nějaký užitek z těch proesemeskovaných korunek :)) Tentokrát to byl balík za 2000,- .. to sem jako trochu koukala, taky toho v něm bylo mraky, nechápu :D 3 CDčka ( Inna, Cheryl Cole a Tomáš Klus), 2 DVDčka ( Zataženo občas trakaře a 20ERS), tričko s filmem Alenka v říši divů, gagaga :D:D lesk na rty od essence, dva lístky do kina na Svítání do 7.4., bohužel v Praze, tak nic :/ a ještě 2 lístky do kina na Nezapomen na mě do 1.4. tež v Praze... ano, super platnosti =/ Zrovna na Nezapomen na mě sme chtěli jít s kámoškou :D škoda no, ale i tak tyjo mám z toho radost... ještě bych mohla vyhrát bten mobil co tam nabízej :D I když, to už by bylo moc, už tohle je.... :D Stejně ale ty smsky budu posílat dál :))

Taky je u vás tak krásně? ♥ Já doufám, že to vydrží aspon do zítřka, chceme jet s kámoškou do Futura, obhlídnout krámky a tak.. znáte to :D Jinak nějaký extra plány nemám, vlastně o víkendu v sobotu a v neděli je hokej, no... tak doufám, že mě máti pustí... jinak se doma umlátím :D Já tam musím když už mám lístek, si to jako nenechám ujít :) Obzvlášt když hrajou PCE-Liberec a otcova ženská je Liberečanda a jede taky, chceme jí ukázat, že jsme víc :DDDDD Já jí chci ukázat, nikdy sem jí neviděla, tak at to stojí aspon za to :P :D Co vy, nějaký plány? Povídejte :)
Jinak, dneska se budu snažit vyhodnotit chall, už to mám rozhodnuté, jenom ty ceny udělat :D Snad večer no :) A nějak běhěm prázdnin snad udělám i nový kolo, tak doufám ve vaši účast ;) Tak zatím :P