Červen 2010

Konečně prázdniny, konečně vím jak dál....

30. června 2010 v 10:29 | Lucissh |  Info
Ahoj :) Taky vám přišlo, že tenhle školní rok tak šíleně rychle utekl? Vůbec nechci věřit tomu, že na dva měsíce nastupuju do druháku, šílenost...
Tak jak jste dopadli s vysvědčením? Věřím, že skvěle,... já se svým jsem spokojená, vždycky to může být lepší, ale oproti prvnímu pololetí je tam určitě zlepšení :)


I. pololetí
II. polopetí
ČJ
2
1
AJ
1
1
NJ
1
1
DEJ
1
1
OBN
1
1
MAT
2
3
FYZ
3
2
CHE
4
1
BIO
2
3
ZEM
1
1
IKT
1
1
TV
2
1
LJ
1
2
VYZ
1
1

(blbne tabulka, nebude to dokonalé.. a co :D)
Pro srovnání jsem sem dala i první pololetí.. Nejlepší vysvědčení to samozřejmě není, ale já jsem nadmíru spokojená :) Hlavně s tou chemií, nejvíc mě dostala učitelka, když mi řekla, že si myslí, že mi v prvním pololetí ukřivdila =/ No samozřejmě že ano!! :D Ale to už neřeším.. jsem ráda, že jsem prvákem prošla bez větších obtíží, to stačí :D

Jináč, už jsem se rozhodla jak to bude dál... budu končit, tady na tom blogu... mám už založený nový, design udělaný, ale.. zítra odjíždím na 14 dní k tátovi a u něho určitě nechci dávat nějak na vědomost, že blog mám, takže na něm začnu dělat až přijedu.. tohle je tedy asi jeden z posledních článků tady.. v příštích 14 dnech tu bude pusto, ale vy už to přežiteje :) Takže doufám, že tohle řešení aspon k něčemu bude, že mě to zase aspon trošku chytne.. doufám, určitě vám pak dám vědět :) Tak se mějte zatim krásně a užívejte prázdnin :))

Btw. pokud někdo bude chtít, udělala jsem novou chall :)
  

Co bude dál...?

26. června 2010 v 12:09 | Lucissh |  Info
Ehmm.. ahoj. Usoudila jsem, že po měsíci by bylo docela fajn se aspon ozvat, což? Ale co mám psát sakra? nevím, vůbec... musím říct, že takhle velkou blogovou krizi jsem nikdy neměla, jak z ní ven? nebo co vlastně bude dál? nevím, absolutně.. Změnit to tu od základů, jít někam jinam, uplně to tu zrušit a znovu nezačínat..? poradte.. hlavně po mně nemůžete chtít udělat blogový deníček, to bych nemohla... co bych asi tak psala z mýho nudnýho stereotypního života? školní záležitosti? těžko :D grafika? někdy mám strašnou chut zapnout Photoshop a o něco se aspon pokusit, ale na poslední chvíli si řeknu, k čemu to jako bude a nechám toho... tak co se mnou? nebylo by lepší toho všeho nechat? možná.. nevim :D článek plný otázek, nerozhodnosti... fakt bych byla moc ráda, kdybyste mi každý z vás, kdo si tohle přečte, alespon napsali svůj názor... třeba mi to pomůže :)
Nevím kdy se ozvu příště, záleží co mi pěknýho napíšete, jak se toho chytnu... uvidíme no :) zatím se mějte krásně, vysvědčení za dveřmi, prázdniny, snad i to krásný počasí... tak co si víc přát :))