Fotky

Photos • print screen

10. dubna 2010 v 21:19 | Lucissh
Jsem strašná opička, ale ten "řetězák" mě zaujal :D Podotýkám, za dnešek už druhý článek, kdy se tohle poštěstí? Moc často ne, chytám zase blogovou náladu :))

1.Přestaň dělat co děláš-print screen.
2.Zescreenuj svoji aktuální plochu.
3.Jestli máš otevřený Photoshop,print screen.
4.Jestli máš otevřený hudební přehrávač,print screen.
5.Vyber si jednu složku,otevři ji..a print screen.

Photos • od každého něco:)

4. února 2010 v 17:59 | Lucissh
Zdravím vás ♥ Už tu dlouho nebyly žádný fotky.. ale upozorňuju vás předem.. nesmát se mi :DD Já za to nemůžu :D Ale zas tak strašný to snad není.. nechci vás mít na svědomí :)) Opět ke každé fotce vhozená akce, pořád ta samá ♥ oblíbená :D
Btw.: první dvě fotky z webky, kvalita se pozná :DD
Btw2.: nevíte o nějaké chall? nudím se a chytla jsem grafickej rapl!! :D

Photos • Vánoce 09 - dárky

25. prosince 2009 v 21:14 | Lucissh
Tak vám tedy přináším fotky se všema mýma dárkama.. všichni říkali, že letošní Vánoce nebudou tak "bohatý" jako byly dřív! KECY! Až uvidíte ty fotky, mě je až hamba to sem dát.. dostala jsem toho strašně moc a nejsou to většinou moc levný dárky, ani si to snad nezalsoužím.. ale samozřejmě mám hroznou radost :) Možná si budete myslet, že jsem jedna z těch rozmazlených dívenek, která o co si řekne, to dostane... ano, prakticky jsem dostala všechno o co jsem Ježuchovi napsala, je to fajn.. ale prostě, nečekala jsem to, po pravdě si to snad ani nezasloužím, ale tím že mám rodiče rozvedený, asi nám chtěli udělat aspon fajn Vánoce těmy dárky, když už tu rodinnou pohodu nezažijem, ale o tom to přeci není... i tak ale musím říct, že jsou to ty nejlepší Vánoce, který jsem kdy zažila... nehledně na ty dárky ;)
Vždy dám fotku, která je očíslovaná a pod fotkou vždy k daným číslům napíšu vysvětlivky ;)

Photos • Vídeň 19.12.09

22. prosince 2009 v 19:19 | Lucissh
Huh, tak teda přináším fotky z Vídně, jakože.. na většině z nich jsem i já > nemůžu za to, otec furt chtěl fotit jen se mnou... vrrrr .. spíš vlastně to co sem vyfotila já, tak je beze mě :D < Hodila jsem na fotky i akci, takže jsou přikrášlený, a já ve skutečnosti až tak blonďatá nejsem.. takže, no.. a vypadám tak jak vypadám.. beztak se najde někdo kdo si rýpne, no.. přežiju to :) Popisky fotek budou vždy nad jednotlivou fotkou;)

 
 

Reklama