Info

Konečně prázdniny, konečně vím jak dál....

30. června 2010 v 10:29 | Lucissh
Ahoj :) Taky vám přišlo, že tenhle školní rok tak šíleně rychle utekl? Vůbec nechci věřit tomu, že na dva měsíce nastupuju do druháku, šílenost...
Tak jak jste dopadli s vysvědčením? Věřím, že skvěle,... já se svým jsem spokojená, vždycky to může být lepší, ale oproti prvnímu pololetí je tam určitě zlepšení :)


I. pololetí
II. polopetí
ČJ
2
1
AJ
1
1
NJ
1
1
DEJ
1
1
OBN
1
1
MAT
2
3
FYZ
3
2
CHE
4
1
BIO
2
3
ZEM
1
1
IKT
1
1
TV
2
1
LJ
1
2
VYZ
1
1

(blbne tabulka, nebude to dokonalé.. a co :D)
Pro srovnání jsem sem dala i první pololetí.. Nejlepší vysvědčení to samozřejmě není, ale já jsem nadmíru spokojená :) Hlavně s tou chemií, nejvíc mě dostala učitelka, když mi řekla, že si myslí, že mi v prvním pololetí ukřivdila =/ No samozřejmě že ano!! :D Ale to už neřeším.. jsem ráda, že jsem prvákem prošla bez větších obtíží, to stačí :D

Jináč, už jsem se rozhodla jak to bude dál... budu končit, tady na tom blogu... mám už založený nový, design udělaný, ale.. zítra odjíždím na 14 dní k tátovi a u něho určitě nechci dávat nějak na vědomost, že blog mám, takže na něm začnu dělat až přijedu.. tohle je tedy asi jeden z posledních článků tady.. v příštích 14 dnech tu bude pusto, ale vy už to přežiteje :) Takže doufám, že tohle řešení aspon k něčemu bude, že mě to zase aspon trošku chytne.. doufám, určitě vám pak dám vědět :) Tak se mějte zatim krásně a užívejte prázdnin :))

Btw. pokud někdo bude chtít, udělala jsem novou chall :)
  

Co bude dál...?

26. června 2010 v 12:09 | Lucissh
Ehmm.. ahoj. Usoudila jsem, že po měsíci by bylo docela fajn se aspon ozvat, což? Ale co mám psát sakra? nevím, vůbec... musím říct, že takhle velkou blogovou krizi jsem nikdy neměla, jak z ní ven? nebo co vlastně bude dál? nevím, absolutně.. Změnit to tu od základů, jít někam jinam, uplně to tu zrušit a znovu nezačínat..? poradte.. hlavně po mně nemůžete chtít udělat blogový deníček, to bych nemohla... co bych asi tak psala z mýho nudnýho stereotypního života? školní záležitosti? těžko :D grafika? někdy mám strašnou chut zapnout Photoshop a o něco se aspon pokusit, ale na poslední chvíli si řeknu, k čemu to jako bude a nechám toho... tak co se mnou? nebylo by lepší toho všeho nechat? možná.. nevim :D článek plný otázek, nerozhodnosti... fakt bych byla moc ráda, kdybyste mi každý z vás, kdo si tohle přečte, alespon napsali svůj názor... třeba mi to pomůže :)
Nevím kdy se ozvu příště, záleží co mi pěknýho napíšete, jak se toho chytnu... uvidíme no :) zatím se mějte krásně, vysvědčení za dveřmi, prázdniny, snad i to krásný počasí... tak co si víc přát :))

Já to teda vedu...

29. května 2010 v 13:19 | Lucissh
Ahoj, hlásím se po delší odmlce... proč? těžká krize, čas bych si možná i našla, ale mě se šíleně nechce... nevím, snad brzy najdu nový impulz, opět... Ve škole už se pomalu uzavírají známky, kdybych nebyla líná, mohla bych bojovat i o vyznamenání, ale to asi nedopadne.. ale rozhodně to bude lepší než v pololetí, což je úspěch :)
Jinak před týdnem jsme se stali mistry světa :)) vůbec jsem jim na začátku nevěřila, když jsem viděla soupisku, ale nikdy jsem to nevyslovila nahlas, furt jsem si to jen myslela, ale nebyly to žádný primadony, byli to srdcaři a bojovníci.. a to jim vyhrálo zlato :) krásně ukončená hokejová sezóna, mám DOUBLE! dva tituly jsem oslavila... nejlepšííí :) vzpomínám na silvestra, kdy jsme pouštěli balónky s přáníma a na tom mým bylo i jedno "přeju Pardubicím úspěch v podobě titulu" ... yess, aspon jedno se splnilo :))
Nooo.. a ještě bych vám chtěla říci, v pondělí končí challka, ale docela by se mi šikly ještě nějaký wally, tak pokud se vám bude chtít... rozhodně bych se nezlobila :) takhle nemám ani dostatečný počet na vyhodnocení ...

No, uvidíme kdy se zase ozvu, nic neslibuju... zatim se mějte krásně ♥

Hmmmmm....

20. dubna 2010 v 18:12 | Lucissh
Je mi z toho smutno abyste věděli! Že na vás takhle prdím a nemám na vás čas :( Sem strašná, na vás prdim, na školu prdim... sem k ničemu :D Jen to přiznejte :D Ted píšu jen proto, že tu vlastně asi až do víkendu nic nebude... zítra jdu do školy, odejdu si o hodinu dřív a poběži rovnou za tátou a pojedem honem na nádraží do Pardubek na pendolíno do Ostravy ♥ ááááá.. vyšlo to :)) vošulim školu na dva dny :D ale což, aby dva dny jsou přijímačky a jsou nějaký branný dny, na to peču.. takže krásný dva dny v Ově s hokejem a Daggi ♥ nádhera :D Počítám že budu fotit jak zběsilá :P Tak pak asi přihodím zase nějaký fotky :) Táta se dokonce zapřísáhl, že pokud tam aspon jednou vyhrajem, tak pujde do půl těla :DDDDDD a my vyhrajem, takže mu to pěkně připomenu! :D No, máme dobrou náladu, po dvou výhrách, když mám chybí ještě ty dvě k titulu... věříííme ♥ No... a to by asi bylo teda :D Ozvu se až přijedu, co nejdřív... budu se snažit, tak se mějte kráásně :))

Btw.: nezapomínejte na chall:) chci tam mít kupu nových meilů než přijedu :D

Nová challka :)

3. dubna 2010 v 21:49 | Lucissh
Oj, oj :) Před chvílí jsem přijela z hokeje :P První dvě třetiny nic moc, v hledišti polomrtvo, ale třetí třetina... už to jelo, jen to svištělo :D Nakonec výhra 2:1, první krok splněn, tak ještě zítraaa :) :D
Ale proč sem vlastně píšu, někdo si už všimnul, dala jsem na druhý blog nový kolo challenge ;) Doufám v hojnou účast :D Fotky zas myslím nejsou tak strašný, hledala sem je dlouho :D Tak pokud budete chtít, budu moc ráda když něco pošlete :))

Palec dolů pro mě...

20. března 2010 v 9:53 | Lucissh
Ahoj, no... sem to ale strašná lemra, čas bych si možná našla, ale schází mi chut něco přidat, prostě... něco postrádám, momentálně.. Nevím, já vím že mě to zase popadne.. :) Možná dřív, možná později :P Ale tenhle víkend rozhodně ne! jedu totiž do toho Třince, ano.. vyšlo to ♥ Krásný hokejový víkend mých snů..:)) Dneska po obědě odjezd, příjezd domů v pondělí navečír, ano, žádné hádky s matkou... krásný :) Akorád jsem zvědavá, jak v pondělí ráno vstanu do školy, když přijedem tak ve dvě, ve tři v noci :D Ale pohoda, v euforii mi to vadit nebude :D Ano, mám dost pozitivní náladu a alespon v jednu výhru věřím!

"Cestou necestou, polem nepolem, jedu za hokejem, do Třince, do plechovky Werk"

Hrabky hrabky víte :D Už to radši ukončím, začínám plácat nesmysly, který vás stejně asi nezajímaj, nebo vám přijdou trapný, nesrozumitelný :D Každopádně slibuju, že jak se vrátím, tak napíšu jak bylo... snad v úterý :) Tak čao :P

Btw.: připomínám challenge, ještě máte něco přes týden na zúčastnění ;)

Btw2.: žádnou grafiku sem nestihla, takže v těch dvou soutěžích padám, dejte mi na zadek :D

Nová challenge :P

2. března 2010 v 18:29 | Lucissh
Nuo, zdravím vás při celkem dobré náladě :) Dneska, jak už jsem psala, jsem šla po dvou týdnech do školy :D Nevěřím tomu, ale už od rána jsem se smála a cestou na vlak jsem si dokonce zpívala.. v šest hodin ráno! :D A kupodivu mi náladu ani nikdo nezkazil... jediná reakce na mě, že jsem přišla byla od spolužáka "jeee, kdopak nám to přišeeeel" :D provokatér :D Ani ten zasratý fyzikář mě nenaštve, dal nám test formou ABCD, nevěděla sem nic, tipsport no :D

No.. a k tématu proč vlastně píšu :D Na mém druhém blogu jsem dala novou challenge, v té minulé jste posílali fakt "ostošest", samozřejmě by mě hrozně potěšilo, kdyby to tak i pokračovala.. ale s tím nějak nepočítám, každopádně bych byla moc ráda, kdybyste se zúčastnily, opět čtyři úlohy, avatar, colorka, retuš a koláž.. fotky jsem se snažila vybírat zajímavý, aby s nima šlo dobře pracovat, tak doufám :))Stačí kliknout na ikonku ;)

Už jen týden...

23. ledna 2010 v 15:59 | Lucissh
Čusan, nějak to tu zase nestíhám :D Což no, konec pololetí, je to prakticky rozhodnuto, už nevím jedinou známku na vysvědčení.. a počítám teda se čtyřkou no :/ Takže sečteno podtrženo: 8 jedniček, 4 dvojky a 2 čtyřky... trojky nechci :D Asi to tak bude vypadat no, nakonec pro mě docela ještě dobrý, jsem to čekala mnohem horší, ale beru to s nadhledem.. je to pololetí v prváku, otrkávání, ted už víme co od každého čekat, tak si dám určitě větší pozoz:)

Jinak, máte vlastně poslední týden se zúčastnit v mém challu, prosím vás... HLAVNĚ RETUŠE:( Mám jich žalostně málo, pouze jeden, fakt by se mi hodily :D I ostatní, mám od každého tak 5... chápu, blbý období :( Ale fakt bych byla moc ráda kdybyste poslali retuš, nebo cokoliv jiného:)


Zítra tu článek nečekejte, nebudu totiž doma :) Splní se mi jedno přání, anoo.. máti mě pustí v neděli na venkovní zápas ♥ Ooo.. Litvínov :D 4 hodiny cesty, návrat po půlnoci a ráno v šest vstávat do školy, uvidíme :D Ale těšim se .-. moooc ♥ Tak se zatim mějte :)

Bohužel to vůbec nestíhám..

9. ledna 2010 v 10:23 | Lucissh
Čusanec, každý si asi všimnul, že to tu pěkně chátrá... bohužel asi i ještě chvíli bude :( Ve škole mám ted hrozný frmol, všechno doháním, odvracím čtyřky na vysvědčení, no prostě... radši bych se neviděla :( Si řeknete, co je to za blbku když jí hrozý čtyřky.. jo.. no, neučim se, sem líná a asi už i blbá... nechápu jak sem mohla mít na základce max.3 dvojky, prostě... :D Ale hecla jsem se, teda někdo mě hecnul, budu se dneska odpoledne a zítra dopoledne učit, prostě musím, musím to dovsrátit jinak je to všechno v Praze :D Takže.... nějak moc mě tu nečekejte, spíš až budou uzavřený známky, někdy kolem dvacátýho a od konce ledna tu budu určitě :) navazujou nám totiž hned jarní prázdniny... bože, už na ně čekám, vyhlížím je v dáli, potřebuju je jako sůl :D už plácám nesmysly, takže... zatim to tu beze mě budete muset vydržet, jinak mě zastihnete na fejsu ( email: Lucisa.N@seznam.cz) nebo na icq (286275917) tak zatím :))
Pokud si mě jako aff vymažete, bude mi to líto, ale nic s tím neudělám... víc tu ted fakt být nemohu, snad chápete :(

Btw.: tu challku na tomto blogu ručitě vyhodnotím, ale bpohužel nevím kdy.. musíte počkat, ale budu se snažit co nejdřív.. omlouvám se :(
Btw2.: Byla bych moc ráda, kdybyste se zúčastnili challu, vím.. taky nestíháte, ale když budete mít čas a náladu.. byla bych moc ráda :))

Jak na Nový rok, tak po celý rok..

31. prosince 2009 v 14:30 | Lucissh
Co říct, poslední den v roce 2009, musím říct, že to byl dost zvláštní rok plný šťastných a nešťasných okamžiků, když si to zpětně přemítám, musím říct, že těch štastných bylo o něco víc :) I když né o moc, ale přece:) Doufám, že tomu tak bylo i u vás ;)
Nicméně, chci vám popřát veselý a bujarý Silvestr a šťastný vstup do Nového roku, moc se nezřiďte :D Já k tomu nebudu mít ani příležitost, doma v obýváku s máti to ani nejde :/ Co nadělám, aspon vy si to pořádně užijte ;)
A nezapomeňte, jak na Nový rok, tak po celý rook! :D To mě vybízí k tomu, abych se aspon trochu zítra koukla na učení :) No, uvidíme :D I když, ráda bych ;) Tak se mějte a smějte se ;)

EDIT 1.1.10: Jak jsem slíbila, tak jsem taky splnila ;) Jako nemyslete si, že sem to tam vkládala hned po půlnoci, je to přednastavený ;) Tak doufám, že aspon někdo něco pošle, nemá to cenu, věděla jsem to hned jak jsem to založila, ale což :D

I want to wish you Merry Christmas

24. prosince 2009 v 14:59 | Lucissh
Taaak.. je tu Štědrý den, jako.. vůbec mě to nějak nepřijde, ale ty dárky co jsem si dneska přivezla od tatínka, mmm.. jo, vžívám se :)) Fotky určitě pak hodím, ale až budu mít uplně všechny :P :DD Nenáročná :D
Nebudu psát každýmu na blog, že mu přeju krásné Vánoce atd., mám tady jedno přání, který snad je i nějak do challu, tak ho ted použiju ;) Takže: všem vám přeju nádherné Vánoce se spoustou dárečků, vyplněných snů a rodinný pohody :)

Nechce se mi:P

18. prosince 2009 v 17:26 | Lucissh
Honem rychle, nemam ani moc času.. Nechce se mi nic přidat, nemám náladu... v posledních dvou dnech jsem úplný MIMOŇ :D A nevím jestli se mám smát a být šťastná nebo brečet... říkám, mimoň :D Neřešte ;)
Zítra jedu do Vídně.. wohohou.. :)) Po 14 dnech izolace konečně mezi lidi, no.. snad :) Není mi nejlíp, ale pojedu i kdyby měli padat trakaře :D Dostala jsem to jako dárek k svátku, tak si to přece nenechám ujít :) Budu se snažit vzít foťák, tak snad i nějaký fotky budou.. no, uvidím :) Hlavně potřebuju sehnat už nějaký dárky kurňa, nemám nic.. jen plnou peněženku :DD Tak doufejme;)
Mějte se <3

Btw.: Taky máte nutkání jako já vyjít ven a pořádně se vyválet v tom sněhu? :DD Ráda bych si zavzpomínala na dětská léta a šla sáňkovat :P :D Jo, sem magor... :D

Menší upozornění..

15. listopadu 2009 v 8:39 | Lucissh
Ještě než odjedu, chci vás upozornit, že dnešní půlnocí končí chall.. takže je poslední šance se zúčastnit, už toho asi moc nepřijde.. nevěřim tomu :D Ale přece jen, co kdyby.. :D


Tak.. a já během hodinky už vyrazim směr Pardubické nádraží, kde na mě bude čekat Pendolíno... huaaa.. :D Tak se majte ;) Dorazím nějak zítra odpoledne..

Začátek nového konce? Snad ne:)

28. října 2009 v 13:09 | Lucissh
Tak vás tady vítám:) Zatím toho tady moc není, ale doufám, že aspon přes ty prázniny tu něco přibyde... než mě nálada a čas zase opustí :D Většina, teda aspon ti, kteří mě znají už z minulýho blogu, tak asi ví.. proč jsem se rozhodla změnit blog.. tak to tady ani nebudu vypisovat, stejně to nikoho nezajímá..., ale prostě už jsem tu změnu potřebovala ;) Momentálně vůbec nevim jak bude blog zaměřen, jestli spíš deníčkovsky, s grafikou nebo tak.. prostě nevim, ale se svým časem, no uvidíme :D Ale spíš bych to odhadovala na ty deníčky, na grafiku ted nemám ani čas, ani náladu... tak budu doufat, že si aspon na nějeký ten kratší deníček čas najdu:) Někdy to může být fakt zajímavý, můj středoškolský život :DD Jak naše třída kuje pikle na největšího všudybýlka a všeználka :D Taky jak zkoušíme vymyslet atentát na šílenýho fyzikáře, prostě.. jak se ho co nejdřív zbavit :D Na to bych si čas možná i najít mohla :D Tak uvidíme no, doufám, že se dám tu bude líbit..:P
 
 

Reklama